Archiv akcí

Co všechno se u nás už semlelo

Klubový jarmark a výroba adventních věnců

24.11.U lázní - rodinný hotel s restaurací
Nabídněte vaše domácí výrobky (pletené, háčkované, šité,..) a produkty (pečivo, zákusky, těstoviny, zavařeniny, kompoty, nápoje,…) nebo si přijďte něco domácího nakoupit 🙂 nebo si vytvořte výzdobu na Advent (věnce,svícny) s pomocí floristky. Pro děti je k dispozici herna a tvořivé dílničky.

Beseda s Jardou Duškem

16.11. - 16.11.Restaurace U Lázní
Přijďte na setkáním s inspirativním hercem Jardou Duškem. Beseda bude na téma "Vzdělávání". Téma, které je je pro Dědinu aktuální a nekonečné ve svých možnostech, pohledech, vnímáních... Besedu bude doprovázet Ondřej Smeykal. Věřím, že si téma užijeme s otevřeným srdcem, tak jak to mají naše děti 🙂 Vstupné je dobrovolné - co se vybere poslouží pro projekt dětí ve škole Na Dědině (chtějí koupit pole na Filipínách a dát práci jedné místní rodině) Prosíme, vzhledem ke kapacitě o potvrzení účasti např. napsáním sz, nebo závazným zúčastním se 🙂 V herně bude s dětmi hlídací teta. Pro tento den bude speciální vege menu 🙂

Lampionový průvod

3.11.Na Dědině > U lázní
Pojďte se s námi projít s lampiony. Start: 16:30 od školy Na Dědině (Dědina 5) Cíl: Hotel U Lázní (Kunovská 554). Půjdeme celou ulicí Dědina, pak směr Golf a po cyklostezce do hotelu U Lázní. Průvod je zdarma (dobrovolný příspěvek na ohňostroj vítán). Na startu si můžete zakoupit lampiony.

Bodystyling s Petrou

30.10.U LÁZNÍ - rodinný hotel s restaurací
Pravidelné cvičení v úterý a čtvrtky pro všechny, kdo potřebují rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu.
Program zaměřený na tvořivou a pohybovou činnost, sebepoznání a hry. Budeme mlít mouku, péct chleba, vařit na ohni, pouštět draka a užívat si prázdniny. Programem budou provázet pedagogové. Tábor je pro děti od 5 - 12 let. Cena 650 Kč/dva dny. V ceně je program, celodenní jídlo a pomůcky na tvoření.

Bodystyling s Petrou

25.10.U LÁZNÍ - rodinný hotel s restaurací
Pravidelné cvičení v úterý a čtvrtky pro všechny, kdo potřebují rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu.

Další akce: