Podívejte se na aktuální AKCE, které připravujeme. Více informací ZDE.

Děti na startu

Během kurzu se děti učí ovládat pohyby vlastního těla, správně běhat, skákat, udělat kotrmelec, padat nebo se nebát míče. Správné osvojení všeobecné sportovní průpravy děti připravuje na pozdější zvládnutí jakékoliv sportovní disciplíny.

Pojďte se s námi hýbat!

Děti na startu jsou celorepublikovým projektem všeobecné pohybové přípravy dětí předškolního a školního věku, který je zaměřený na rozvoj základní pohybové motoriky, koordinace, obratnosti, rychlosti a síly. Během kurzu se děti učí ovládat pohyby vlastního těla, správně běhat, skákat, udělat kotrmelec, padat nebo se nebát míče. Správné osvojení všeobecné sportovní průpravy děti připravuje na pozdější zvládnutí jakékoliv sportovní disciplíny. Činnosti jsou během hodin průběžně obměňovány a přizpůsobovány dětem. Cílem je, aby cvičení pro děti bylo hlavně zábavné a přivedlo ke sportu co nejvíce dětí bez ohledu na jejich tělesné proporce či pohybové nadání. 

Jak cvičení probíhá

Cvičení probíhá formou kruhového tréninku na jednotlivých stanovištích, přičemž každá skupina se pod vedením vlastního trenéra věnuje zdokonalování v jiné činnosti. V rámci stanovišť se trénuje: rozvoj pohybových schopností a motorických funkcí, základy gymnastiky, základy atletiky a základy míčových her. Přihlášené děti dostanou jednotná trička s logem projektu, případně vlastním jménem a motivační deníček na razítka za jednotlivé disciplíny. 

INFORMACE

Aktuální nabídka kroužků pro školní rok 2022/2023. Přihlašování bude možné až od 5.9.2022.

🙂

 

Přihláška

Jméno a příjmení dítěte*
Datum narození dítěte*
Bydliště dítěte*
Jméno a příjmení zákonného zástupce*
Kontaktní telefon*
Kontaktní e-mail*
Vzkaz pro nás (sem napište cokoliv vás napadne)
Chci se přihlásit*

Po odeslání přihlášky Vám do 3 dnů  zašleme potvrzovací e-mail s dalšími informacemi. Pokud žádný email neobdržíte, kontaktujte nás prosím na tel. 702 127 753.