Podívejte se na aktuální AKCE, které připravujeme. Více informací ZDE.

Bc. Klára Hamplová
Bc. Klára Hamplová
Asistent pedagoga, vychovatelka ve ŠD

Jmenuji se Klára a od září 2022 jsem novou posilou týmu Na Dědině. V minulosti jsem působila jako sociální pracovnice a pracovala jsem hlavně s dětmi ze sociálně vyloučených lokalit. Měla jsem příležitost pracovat v neziskové organizaci, kde jsem vedla stipendijní program pro romské studenty. Zde jsem potkala mnoho inspirativních mladých lidí, kteří považovali vzdělání za jednu z důležitých hodnot ve svém životě a i přes velmi složité životní podmínky to nevzdávali a snažili se dosáhnout svého cíle.

Pracovala jsem také jako kurátorka pro děti a mládež na OSPOD. Tato zkušenost mě naučila, že soucit, upřímné naslouchání a snaha o pochopení situace každého dítěte je zásadní, pokud chcete s dítětem jakkoliv spolupracovat.

Vedla jsem také evropský projekt, který se zabýval případovými, interaktivními a rodinnými konferencemi. Tyto metody mě naučily, že názor a hlas dítěte je stejně důležitý jako hlas a názor dospělého.

Jsem za všechny své pracovní zkušenosti vděčná a věřím, že principy, které jsem se naučila v sociální práci, jdou skvěle využít i v prostředí školy. Těším se na spolupráci s vámi všemi!